BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ

Bozüyük Belediye Meclisi’nin haziran ayı olağan toplantısının 2. birleşimi, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu yönetiminde yapıldı.

Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda; birinci  birleşimde Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk edilen konular görüşülerek karara bağlandı. 

Toplantıda ilk olarak “Belediye Meclis Kararı ile onaylanan 06.04.2023 tarih ve 40 sayılı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği ile yapı adalarının yüksekliklerinin yençok: 18.50m olarak belirlenmesine, 1636 sayılı ve 05.05.2023 tarihli dilekçe ile yapılan itiraz” ile ilgili İmar Komisyonu’nun raporu okunarak komisyon görüşü oy birliği ile kabul edildi.

Ardından “Belediye Meclis Kararı ile onaylanan 06.04.2023 tarih ve 43 sayılı plan notlarının 60. maddesinde geçen, Yapı adası içinde kalan ve planda yer alan kat yüksekliğinden daha yüksek katlı yapılar emsal olarak kabul edilemez, teşekkül oluşturmaz” maddesine “1636 sayılı ve 05.05.2023 tarihli dilekçe ile yapılan itiraz” ile ilgili İmar Komisyonu raporu okunarak komisyon görüşü oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda son olarak “Belediye Meclis Kararı ile onaylanan 06.04.2023 tarih ve 43 sayılı plan notlarının 14. maddesinde geçen, ‘Asansör boşluğu etrafı (üç tarafı) perde sistem olarak düzenlenecektir’ maddesine “1655 sayılı ve 08.05.2023 tarihli dilekçe ile yapılan itirazın değerlendirilmesi” konusu ile ilgili İmar Komisyon raporu okunarak ilgili komisyon görüşü oy birliği ile kabul edildi.

 

 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

BOZÜYÜK BELEDİYE MECLİSİ HAZİRAN AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!