MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN AYINDA İHTİYAÇ SAHİBİ YURTTAŞLARA GIDA KOLİSİ DESTEĞİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN AYINDA İHTİYAÇ SAHİBİ YURTTAŞLARA GIDA KOLİSİ DESTEĞİ

Mudanya Belediyesi, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtmaya başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Sevgiyle ürettiklerimizi, hakça paylaşmaya devam ediyoruz” dedi.

Zeytin Dalı Birimi ile yıl boyunca sosyal belediyecilik faaliyetleri yürüten Mudanya Belediyesi, Ramazan ayında da gıda kolilerini yurttaşların evlerine ulaştırıyor. 

Mudanyalıların iftar açmaları için belediye önünde ve Güzelyalı Mahallesi’nde Ramazan çadırı kurduklarını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, şunları söyledi:

“Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın öneminin en çok hissedildiği bu güzel Ramazan ayında, Mudanyalı hemşehrilerime ve ilçemize yerleşen depremzede vatandaşlarımıza Ramazan paketlerimizi ulaştırıyoruz. Gıda kolimizin içerisinde her ailenin temel mutfak ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler bulunuyor. Bizler her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk ve sosyal belediyecilik anlayışımız gereği vatandaşlarımızın her şartta yanında olmaya devam ediyoruz. Bu toprağın bereketini, bu toprağın insanlarıyla, çok sevdiğim Mudanyalılarla paylaşmayı sürdüreceğiz. Her zaman söylediğim gibi, Mudanya’da kimse kimsesiz kalmıyor, hiçbir çocuk yatağına aç girmiyor. Sevgiyle ürettiklerimizi, hakça paylaşmaya devam ediyoruz.”

Art’s Magazin  Yurt

MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN AYINDA İHTİYAÇ SAHİBİ YURTTAŞLARA GIDA KOLİSİ DESTEĞİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!