• İmsak 05:12
  • Güneş 06:40
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:47
  • Akşam 19:36
  • Yatsı 20:58
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA KAHVALTI VE SICAK YEMEK

featured
service

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA KAHVALTI VE SICAK YEMEK

Merkezefendi Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara günde iki öğün yemek ulaştırma hizmetini sürdürüyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Özenle hazırlanan yemeklerimiz Merkezefendi’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşları belirleyerek günde iki öğün yemek ihtiyaçlarını gideriyor. Sümer Mahallesi’nde ‘Merkezefendi Belediyesi Aşevi’nde 5 Mayıs 2022’de hizmete başlayan kahvaltı ve sıcak yemek dağıtımı, ekipler tarafından büyük bir titizlikle sürdürülüyor. Aşevinin hijyenik mutfağında hazırlanan kahvaltı ve sıcak yemek menüleri, gelir durumu düşük, engelli, yaşlı, yalnız yaşayan ihtiyaç sahibi Merkezefendililer’e ekipler tarafından her gün teslim ediliyor.

“İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GÜN BOYU SICAK YEMEK ULAŞTIRIYORUZ”

İhtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sümer Mahallemizde bulunan ‘Merkezefendi Belediyesi Aşevimizde’ hazırlanan ve paketlenen kahvaltı ile yemek menülerimiz her gün, ilçemizdeki ihtiyaç sahibi, yaşlı, yalnız ve özel bireylerimize ulaştırılıyor. Ekonomik zorlukların hat safhaya ulaştığı bu süreçte, hemşehrilerimizin bir nebze de olsa yanında olmanın, onların yükünü hafifletmenin gayreti içerisindeyiz. Hep birlikte mutlu ve aydınlık bir gelecek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA KAHVALTI VE SICAK YEMEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!