MERKEZEFENDİ’DE 1200 EVLER MAHALLESİ KADIN ÇOCUK YAŞAM MERKEZİ AÇILDI

service

MERKEZEFENDİ’DE 1200 EVLER MAHALLESİ KADIN ÇOCUK YAŞAM MERKEZİ AÇILDI

Merkezefendi Belediyesi tarafından hizmete hazır hale getirilen Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nin 15’incisi 1200 Evler Mahallesi’nde açıldı. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Kadının, yaşamın her alanında özgürce var olması için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde bir mahallede daha Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ni hayata geçirdi. İlçede faaliyete başlayan 1200 Evler Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde çocuklar için akıl oyunları, robotik kodlama, satranç, dil kursları ve müzik kursları verilecek. Yine bu merkezde kadınlar için pilates, zumba ve cimnastik, meslek edindirme eğitimleri ve vatandaşların istekleri doğrultusunda kurslar açılacak. 15’inci Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’ni faaliyete geçirdiklerini belirten Başkan Doğan, incelemelerde bulundu ve kursiyerlerle bir araya geldi.

“15’İNCİ KURS MERKEZİMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nin sayısını daha da artıracaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bugün 15. kurs merkezimizi 1200 Evler Mahallemizde açtık. Kadının, yaşamın her alanında özgürce var olması için çalışmaya devam ediyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verdiğimiz kurslarımız sayesinde kadın ve çocuklarımıza hem eğitim veriyoruz hem de keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Çocuklarımızın kendi yeteneklerini keşfetmesi için bu kurslar çok önemli. 1200 Evler Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezimiz ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ’DE 1200 EVLER MAHALLESİ KADIN ÇOCUK YAŞAM MERKEZİ AÇILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!