MERKEZEFENDİ’DE EVDE BAKIM HİZMETİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

featured
service

MERKEZEFENDİ’DE EVDE BAKIM HİZMETİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

Merkezefendi Belediyesi, ihtiyacını kendi başına karşılayamayan yaşlılara ve sağlık problemleri yaşayan vatandaşlara, Evde Bakım Hizmeti ile destek oluyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanlarında olarak, onlara yalnız olmadıklarını hissettiriyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından ihtiyacı olan hastalara evde tedavi ve psikolojik destek verilerek, onların yaşama tutunması sağlanıyor. İlçe sınırları içerisinde ihtiyaç sahibi hastaların ayağına giderek evde bakımlarını üstlenen Merkezefendi Belediyesi Evde Bakım Hizmeti ile yüzlerce bakıma ihtiyaç duyan engelliler, kronik hastalar ile 65 yaş ve üzeri vatandaşların yardımına koşuyor.

Bu hizmet için özel olarak oluşturulan ekipler bakıma ihtiyacı olan vatandaşların ev temizliğinden berber-kuaför ihtiyacına, egzersiz ve psikolojik danışmanlık desteğine kadar birçok konuda yardımcı oluyor. ‘Ailenizden Biri’ sloganıyla başlatılan ‘Evde Bakım Hizmetleri’nden yararlanmak isteyen Merkezefendililer, 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden ya da ‘https://merkezefendi.bel.tr/evdebakim/’ adresinden kayıt yaptırıp bilgi alabilecekler.

“ONLARA YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTİRİYORUZ”

İhtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Evde bakıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimizin yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışıyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiğimiz hizmetlerle hemşehrilerimizin yaşamlarına dokunuyoruz. Bakıma ihtiyaç duyan hemşehrilerimize hem psikolojik anlamda hem de kişisel bakım anlamında destek veriyoruz. Özellikle engelli, kronik hasta, yaşlı, yalnız ve yardıma muhtaç hastaların evlerine giderek zaruri tedavi ve bakımlarını üstlenen evde bakım hizmeti personelimiz titizlikle çalışmalarını yürütüyor. Amacımız, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ’DE EVDE BAKIM HİZMETİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!