CHP RİZE İL ÖRGÜTÜ DEPREMZEDELERE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP RİZE İL ÖRGÜTÜ DEPREMZEDELERE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

GENÇAĞA KARAFAZLI

CHP Rize il örgütü dün gün içinde depremzedeler için yardım çağrısı yapmıştı. Dünden beri CHP Rize il binasında toplanan yardımlar tasnif edilerek bugün deprem bölgesine gidecek olan AFAD yardım toplama tırlarına devretti.

CHP Rize İl örgütü ülkemizde yaşanan ve 10 ilde yıkıma neden olan, çok sayıda insanımızın hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin yaralandığı 7.4 büyüklüğündeki depremin ardından, yaraların sarılmasına katkı sağlamak amacıyla dün yardım kampanyası başlatmıştı. Dünden beriye gelen yardımlar il binasında tasnif edilip deprem bölgesine gidecek AFAD ekiplerine teslim edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP Rize İl başkanı Tahsin Kanbur, “Yaşadığımız deprem felaketinin açtığı yaraları sarmak için partililerimiz, Türkiye’nin her yerinden il, ilçe başkanlarımızı ve genel merkezimizi arayarak yardım etme taleplerini iletmektedir. Biz de dün sabah yardım kampanyamızı başlattık. Üyelerimiz, örgüt yöneticilerimiz ve vatandaşların getirdiği yardımları parti il binamızda tasnif ettik. Gelen yardımları yarın AFAD tırına nakledeceğiz. Kampanyamız birkaç gün daha devam edecek” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

CHP RİZE İL ÖRGÜTÜ DEPREMZEDELERE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!