EFELER BELEDİYESİ’NDEN DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM ÇAĞRISI

featured
service

EFELER BELEDİYESİ’NDEN DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM ÇAĞRISI

Efeler Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri de etkileyen 7.4 büyüklüğündeki depremden etkilenen yurttaşlar için yardım çağrısında bulundu.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde sabah saat 04.17’de meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki depremin ardından Efeler Belediyesi, kısa mesajla ve sosyal medya hesapları üzerinden ilçede yaşayan tüm yurttaşlara acil yardım malzemelerinin belirtildiği bir metin gönderdi. Mesajda, depremden etkilenen yurttaşlara destek olmak isteyen Efeliler için Atatürk Kent Meydanı karşındaki Uğur Mumcu Parkı’nda kurulacak stant adres olarak gösterildi.

Başkan Mehmet Fatih Atay’ın imzasıyla gönderilen mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Deprem bölgesi yardımlarınızı bekliyor! Ülkemizde yaşanan büyük deprem nedeniyle afet bölgesine ve çevre illere ulaştırılmak üzere göndereceğiniz acil yardım malzemelerini (battaniye, çorap, yağmurluk, kışlık kıyafet, eldiven, bere, atkı ve ısıtma cihazı) Efeler Atatürk Kent Meydanı karşısında Uğur Mumcu Parkı’ndaki belediyemiz standına getirebilir veya 444 80 09 numaralı telefonumuzdan bize ulaşmanız durumunda adresinizden teslim alabiliriz.”

Art’s Magazin  Gündem

EFELER BELEDİYESİ’NDEN DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM ÇAĞRISI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!