HAZIRLANAN 3 TIR YARDIM MALZEMESİ, BİLECİK’TEN DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERİLDİ

featured
service

HAZIRLANAN 3 TIR YARDIM MALZEMESİ, BİLECİK’TEN DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERİLDİ

Bilecik Belediyesi organizasyonunda düzenlenen yardım kampanyasında hazırlanan 3 TIR yardım konvoyu, deprem bölgesine gönderildi.

Bilecik’te binlerce vatandaş, yardımlarla depremzedelerin imdadına koştu.

Belediye Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de yer aldığı yardım çalışması kapsamında toplanan; battaniye, ayakkabı, mont, çocuk bezleri, çocuk mamaları, gıda ürünleri, su, temizlik maddeleri, ısıtıcı gibi temel ihtiyaç maddelerinden oluşan 3 araçlık yardım malzemesi, deprem bölgesine doğru yola çıkarıldı.

“YARDIM ÇALIŞMASINDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Gerçekleştirilen yardım çalışması hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanvekili Subaşı, “Belediye Başkanlığımız koordinasyonunda başlatmış olduğumuz yardım duyurusundan sadece bir saat sonra gelen yardımları, ekiplerimiz tasnif ederek, kolilere koydular. Bu anlamda bu duyarlılığı gösteren bütün Bilecikliler’e çok teşekkür ediyorum. Yardım çalışmasında bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN 22 GÖNÜLLÜ, DEPREM BÖLGESİNE GİTTİ

Başkanvekili Subaşı, Bilecik Belediyesi’nden 22 çalışanın da gönüllü olarak deprem bölgesindeki çalışmalara destek amacıyla yola çıktığını, bir önceki gün ise İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı görevlilerin arama çalışmalarına katılmak üzere deprem bölgesine gittiğini hatırlattı.

 

Art’s Magazin  Yurt

HAZIRLANAN 3 TIR YARDIM MALZEMESİ, BİLECİK’TEN DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERİLDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!