ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ SAÇ KESİMİ PROJESİ İLGİ GÖRÜYOR 

featured
service

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ SAÇ KESİMİ PROJESİ İLGİ GÖRÜYOR 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından ekonomik olarak zorlanan ailelerin çocuklarına yönelik yaşama geçirilen ücretsiz saç kesimi projesi ilgi görüyor. Projenin yarıyıl tatil dönemi uygulaması Beylikova, Çifteler ve İnönü ilçelerinde çocukların yoğun katılımı ile başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) ekonomik olarak zor günlerden geçen yurttaşlara destek olmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda 2022-2023 eğitim öğretim yılı başında ESMEK tarafından ekonomik olarak zorlanan ailelerin çocuklarına yönelik gerçekleştirilen ücretsiz saç kesimi projesi yarıyıl tatilinde de devam ediyor.

Eğitim öğretim yılının ikinci yarısı öncesi yapılan ücretsiz saç kesimi, EBB Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nda görevli uzman personeller tarafından gerçekleştiriliyor. Proje çerçevesinde yarıyıl tatilinde çalışma Beylikova, Çifteler ve İnönü ilçelerinden başladı. ESMEK Eğitim Merkezlerinde yapılan ücretsiz saç kesimine çocuklar büyük ilgi gösterdi. 

Proje kırsal ilçelerin yanı sıra kent merkezinde, Eskişehir’in en fazla nüfusuna sahip mahallesi Emek ile 71 Evler Mahallelerinde bulunan ESMEK Eğitim Merkezlerinde devam edecek. 

Art’s Magazin  Yurt

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ SAÇ KESİMİ PROJESİ İLGİ GÖRÜYOR 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!