Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ESKİŞEHİR’DE TARIMDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

featured
service

ESKİŞEHİR’DE TARIMDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi arasında ‘Çiftçi ve Kentli Üreticilere Eğitim’ iş birliği protokolü imzalandı. 

EBB Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı aracılığıyla çiftçilere ve üreticilere verilen destek ve eğitim çalışmaları kapsamında Eskişehir’de faaliyet gösteren çiftçilere ve tarımsal üretime ilgi duyan yurttaşlara yönelik olarak, ‘Çiftçi ve Kentli Üreticilere Eğitim’ protokolü, düzenlenen törenle imzalandı. EBB Genel Sekreter Yardımcısı Senem Ekinci ile TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Levent Özbunar tarafından imzaların atıldığı törene; EBB Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Benek, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası yönetim kurulu üyeleri ve belediye bürokratları katıldı. 

Protokol kapsamında; ‘Tarımsal Gübreleme, Kırsalda Kadın ve Genç, Tarımda İş Güvenliği, Apiterapi, Tıbbi Aromatik Bitkiler, İyi Tarım Uygulamaları, Kent Bahçeciliği, Tarımsal Sulama, Arıcılık, Budama Teknikleri, Aşılama Teknikleri, Kooperatifçilik ve Tarımda Örgütlenme’ konularında eğitimler düzenlenecek.

Törende konuşan EBB Genel Sekreter Yardımcısı Ekinci, “Odalarla iş birliği içerisinde çalışmayı çok önemsiyoruz. Tarım alanında birçok proje yürütüyoruz ancak her işin temeli eğitim. O yüzden bu eğitim iş birliğinin güzel sonuçlar vereceğini düşünüyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Levent Özbunar da bu tür eğitim faaliyetlerinin üretime önemli katkılar sunduğunu belirterek, yapılacak çalışmada yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. 

 

ESKİŞEHİR’DE TARIMDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!