Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, CHP’Lİ YILDIRIM KAYA İLE BİR ARAYA GELDİ

featured
service

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, CHP’Lİ YILDIRIM KAYA İLE BİR ARAYA GELDİ

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ile bir araya geldi. Kaya, “Buradaki çalışmaların Türkiye’nin umudu olmasını diliyorum. Türkiye, Eskişehir gibi olsun” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’yı ve eşini ağırladı.

Buluşmada Başkan Ataç ve Milletvekili Kaya, ülke gündemine ilişkin sohbet etti. Başkan Ataç ayrıca Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal kalkınma, eğitim ve sanat alanındaki çalışmaları hakkında da bilgiler aktardı.

Başkan Ataç’ı başarılı çalışmaları için kutlayan Kaya, şöyle konuştu:

“Eskişehir’i Eskişehir yapan ilçe belediyelerimiz. Bir bütün olarak Eskişehir, ilçeleri ile kendi ayakları üzerinde duruşunu gerçekleştiriyor.  Tepebaşı Belediyesi denildiğinde eğitimin, kırsal kalkınmanın, sanatın, nasıl olacağının ve hayata geçirileceğinin örneklerini görüyoruz. 1937’li yıllarda Köy Enstitüsü çalışmalarını bugüne uyarlamak için eğitim dünyasındaki hocalarımız ile Kent Enstitüsü çalışmasını ilk başlatan belediyemiz de Tepebaşı. Buraya geldiğimde 20 öğretim üyesinin bu model üzerinde çalıştığını gördüğümde çok etkilenmiştim. Bugün Türkiye ayağa kalkacak ise eğitim ile kalkacak. Yerel yönetimlerin eğitime verdiği önem toplumu değiştirmenin en önemli ayaklarındandır. Buradaki çalışmaların Türkiye’nin umudu olmasını diliyorum. Türkiye, Eskişehir gibi olsun. Tepebaşı’ndaki, Eskişehir’deki çalışmaları örnek olarak sunuyoruz.” 

Başkan Ataç ise “Ziyareti için Yıldırım Başkan’a çok teşekkür ediyorum. Aramızdaki dostluk çok farklı. Partimizde eğitim çalışmaları Yıldırım Başkanımıza emanet. Kendisinin çalışmaları çok büyük, emekleri çok fazla, Türkiye’de ayak basmadığı yer yoktur. Şükranlarımı iletiyorum” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü’nün de bulunduğu ziyarette Başkan Ataç, konuğuna Tepebaşı Belediyesi’nin Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu eserlerini de tanıttı.

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, CHP’Lİ YILDIRIM KAYA İLE BİR ARAYA GELDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!