TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Türkiye’nin en büyük teknoloji buluşmasının Eskişehir durağı için geri sayım başladı. Her ay Türkiye’nin bir ilinde yapılan ve sektörün devlerini buluşturan Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 87’ncisi, 24 Mayıs Çarşamba günü Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde düzenlenen buluşmanın ev sahipliğini ise Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Borsası yapacak.

TOBB himayesinde 86 ilde buluşma gerçekleştiren Türkiye Teknoloji Buluşmaları, 87’ci buluşma için kolları sıvadı. Eticaret AŞ ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın mayıs ayı adresi Eskişehir olacak. İKAS’tan Trendyol’a, PttAVM’den FLO’ya kadar Türkiye’nin dev firmalarını buluşturan organizasyon, 24 Mayıs Çarşamba günü Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde başlayacak. Sabah saat 09:00’da start alacak buluşmanın ev sahipliğini ise Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Borsası yapacak.

DİJİTAL İŞLER KONUŞULACAK

Bu yıl ana konusu “Dijital İşler” olarak belirlenen buluşma için değerlendirmelerde bulunan Türkiye Teknoloji Buluşmaları Kurucusu Merter Özdemir, Eskişehir’de gerçekleşecek buluşmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Her ay bir ilde bir kez buluşuyoruz. Mayıs ayı durağımız da Eskişehir olacak. Bu sebeple oldukça heyecanlıyız. Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın önemli bir ihtiyacı karşıladığını, bu buluşmalarda daha net anlıyoruz. Bu ayın adresini Eskişehir olarak belirlememizin ardından ilimizden çok güzel tepkiler aldık. Bu geri dönüşler, ne kadar doğru bir işe imza attığımızı bize tekrar tekrar hatırlatıyor. Dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde, herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali oldukça etkin kullanıyor. Biz de Eskişehir’de bu yılın ana teması çerçevesinde, E-ticaret & E-ihracat, Dijitalleşme, Metaverse, NFT ve Blockchain’i konuşacağız. Herkesi bekliyoruz” dedi.

KATILIM ÜCRETSİZ

Türkiye Teknoloji Buluşmaları web adresinden kayıt olunarak ücretsiz katılım sağlanabilen organizasyonda, alanında uzman isimlerce sunumlar gerçekleştirilecek ve paneller düzenlenecek. KOBİ’ler ile bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunulan etkinlikte, genç girişimciler ve üniversite öğrencilerine yönelik, teknolojinin yeni trendleri konusunda bilgi paylaşımında bulunulacak.

ANA SPONSOR İKAS

Buluşmaların ana sponsorluğunu ise İKAS yapıyor. ‘Elmas Sponsorluk’u DHL, Trendyol, PttAVM ve Alibaba.com paylaşırken ‘Platin Sponsorluk’ firmaları arasında 360 Medya, Mükellef, Digital Exchange, Var Tabi, Dimes yer alıyor. ‘Gümüş Sponsoruk’ kategorisinde ÇELEBİ, EnerjiSA, FLO, SABANCIDX, LINKTERA, Globizi, Onreon, exporgin, Workei bulunurken Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın ‘Destekleyenler’i arasında Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Borsası, GMA Group, Büyülü Dağ İletişim Ajansı, habitat, ajanstr, Manza.IO yer alıyor.

Art’s Magazin  Bülten

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!