YURTTAŞLAR TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN PROJELERİNİ YERİNDE GÖRÜYOR

featured
service

YURTTAŞLAR TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN PROJELERİNİ YERİNDE GÖRÜYOR

Tepebaşı Belediyesi’nin Belde Evi ve Deneyimli Kafe sakinleri, belediye çalışmalarının tanıtıldığı hizmet turları ile merkezleri ve çalışmaları yerinde görüyor, projeler hakkında bilgi sahibi oluyor. 

Hizmetlerin tanıtıldığı ve belediye merkezlerinin gezdirildiği turlara katılan Belde Evi ve Deneyimli Kafe sakinleri, belediyenin projeleri hakkında bilgilendiriliyor. Tepebaşı’nın Melih Savaş Yaşam Köyü, Alzheimer Konukevi, İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Montaj Atölyesi, Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, Yunus Emre Spor Tesisleri, Şirintepe Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi gibi merkezleri gezen yurttaşlar, hizmetleri öğreniyor.

Hizmet turlarına katılan Tepebaşılı yurttaşlar gezilere ilişkin memnuniyetlerini, şu sözlerle dile getirdi:

-Zeliha Atasay: “Tepebaşı bölgesinde yaşamaktan dolayı gurur duyuyorum. Ahmet Başkanımız ve belediyemiz, bizim için çok güzel etkinlikler düzenliyor, projeler hayata geçiriyor. Bu gerçekleştirilen turdan dolayı da çok mutluyuz. Dünyaya ve Türkiye’ye örnek olan projeleri yerinde görme fırsatımız oldu. Emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.”

-Canan Aktan: “Belde Evlerinin kadınların sosyalleşmesi açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum. Belde Evlerinde açılan kurslar da kadınlara çok faydalı oluyor. Başkanımıza bizlere bu imkanı sağlamasından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.”

-Aysel Kara: “Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini yerinde görme imkanı yakaladık. Yetkili arkadaşlarımız da bizleri çok güzel bilgilendirdi. Hayata geçirilen projeler çok güzel projeler. Kentimize böyle değerli projeleri kazandırmasından dolayı Ahmet Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”

-Rukiye Bilir: “Çok güzel projeler yapılmış. Çok beğendim. Belde Evleri ve Deneyimli Kafelerden de Tepebaşı sakinleri olarak yararlanıyoruz. Hepsi için Ahmet Ataç’a çok teşekkür ediyorum.”

 

Art’s Magazin  Yurt

YURTTAŞLAR TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN PROJELERİNİ YERİNDE GÖRÜYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!