Tepebaşı’nın Özel Yüzücüleri Antalya’dan Dereceyle Döndü

featured
service

Tepebaşının Özel Yüzücüleri Antalyadan Dereceyle Döndü

Tepebaşı’nın Özel Yüzücüleri Antalya’dan Dereceyle Döndü

Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü bünyesindeki özel sporcular, Antalya’da düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda derece elde etti. 

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından 14-16 Kasım günlerinde Antalya’da düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonası’na katılan özel sporculardan Göktan Işın, 50 metre sırtüstü, 100 metre sırtüstü, 100 metre kelebek ve 100 metre serbest kategorilerinde Türkiye 2’ncisi; 50 metre kelebek ve 200 metre serbest kategorilerinde ise Türkiye 3’üncüsü oldu. Serhat Emir Güngör ise müsabakayı 50 metre kelebek, 100 metre kelebek, 50 metre serbest, 100 metre serbest ve 200 metre serbest kategorilerinde Türkiye şampiyonu olarak tamamladı. 

Belediye Başkanı Ahmet Ataç, özel sporcuları tebrik ederek, “Tepebaşı’ndan sportif bir başarı çıkması bizleri her zaman gururlandırmıştır. Son olarak Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü bünyesindeki yüzücülerimiz de elde ettikleri başarılar ile bizleri mutlu ettiler. Her bir sporcumuzu, ailelerini ve çalıştırıcılarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında daima destek olmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum” diye konuştu.

 

Art’s Magazin | Yerel

Tepebaşı'nın Özel Yüzücüleri Antalya’dan Dereceyle Döndü 1

Tepebaşı’nın Özel Yüzücüleri Antalya’dan Dereceyle Döndü
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!