BİLECİK TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPAN VATANDAŞ: “ŞEKERDE İNDİRİM VAR, DİĞERLERİNİN HEPSİ PAHALI”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİLECİK TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPAN VATANDAŞ: “ŞEKERDE İNDİRİM VAR, DİĞERLERİNİN HEPSİ PAHALI”

GÖKAY ŞİMŞEK

Bilecik’te, bazı ürünlerde indirim yapıldığının duyurulmasının ardından Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’ne giden bir vatandaş “Şekerde indirim var, diğerlerinin hepsi pahalı. Şeker 17 lira. Diğerleri pahalı” dedi.

Bilecik’te Dr. Şerafettin Akbay Caddesi üzerindeki Bilecik Tarım Kredi Kooperatif Markette indirim olduğunu duyan vatandaşlar, ucuz ürün alabilmek adına kuyruğa girdi. Ancak vatandaşlar markette açıklandığı gibi bir indirimin yapılmadığını söyledi.

Marketten alışveriş yapan bir vatandaş, “Şeker gelmiş onda indirim var biraz. Başka tereyağında indirim var. Diğer ürünlerde çok fazla fark yok” dedi. Şekerde indirim olduğunu diğer ürünlerin ise pahalılığını söyleyen bir vatandaş, “Şekerde indirim var, diğerlerinin hepsi pahalı. Şeker 17 lira. Diğerleri pahalı” diye konuştu.

Bir başka vatandaş ise “Ben pek gezmedim. Ben hemen şekeri aldım, peynir aldım işte. Peynirde indirim vardı, şekerde vardı. Makarnalarda falan hep varmış” dedi.

BİLECİK TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPAN VATANDAŞ: “ŞEKERDE İNDİRİM VAR, DİĞERLERİNİN HEPSİ PAHALI” Art’s Magazin Yurt

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin - En Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!