Kartepe yürüyüş ve bisiklet yolunda peyzaj çalışmasına başlanacak

featured
service

Kartepe yürüyüş ve bisiklet yolunda peyzaj çalışmasına başlanacak

Büyükşehir’in Köseköy ve Sarımeşe arasındaki yürüyüş yolu projesinde beton asfalt çalışması bitti. Aydınlatma ve peyzaj çalışmalarına geçilecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe’de Köseköy ve Sarımeşe arasında yürüyüş ve bisiklet yolu projesi başlatılmıştı. Kentin konforunu arttıracak projelere devam eden Büyükşehir’de ekipler, bisiklet ve yürüyüş yolu çalışmasını bitirdi. Titizlikle yürütülen çalışmaların beton asfalt döküm çalışmaları tamamlandı. Peyzaj ve aydınlatma çalışmalarına geçilecek. İlk etapta ortalama 4,5 metre genişlik, 1.7 km’lik alanda baskı beton çalışması bitirildikten sonra ikinci etapta 700 metrelik kısım da tamamlandı. Toplamda 2.7 km uzunluğunda ortalama 4.5 metre genişliğinde baskı beton yol yapımı bitirilmiş oldu. Projede peyzaj çalışmalarına başlanacak.

TOPLAM 9 KM’LİK BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Kartepe’de Köseköy ve Sarımeşe arasında yürütülen çalışmaların 2,7 km uzunluk 4.5 mt genişlikteki baskı beton bisiklet ve yürüyüş yolu beton asfalt döküm çalışması son buldu. Ardından aydınlatma ve peyzaj çalışmalarına yakın zamanda başlanması planlanırken köprü altlarına da görsel çalışmalar yapılacağı bilgisi verildi. Ekipler peyzaj ve aydınlatma işlemiyle çalışmaya devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kartepe yürüyüş ve bisiklet yolunda peyzaj çalışmasına başlanacak | Art’s Magazin | Gündem

Kartepe yürüyüş ve bisiklet yolunda peyzaj çalışmasına başlanacak
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!