AK Parti Bursa: LGBT Sapkınlığı Asla Masum Gösterilemez

featured
service

AK Parti Bursa: LGBT Sapkınlığı Asla Masum Gösterilemez

BURSA (İGFA) – Konunun takipçisi olduklarını belirten AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, İçişleri Bakanlığı tarafından gerekli inceleme ve tahkikat çalışmalarının başlatıldığını ifade etti.

Başkan Gürkan, Bursa’da CHP’li bir ilçe belediyesi bünyesinde LGBT merkezi kurulduğu iddialarına karşı yaptığı açıklamada, “Dünyanın başına bela olan LGBT sapkınlığı, inancımıza, aile birliğimize ve kültürel değerlerimize aykırı bir olgudur ve asla masum gösterilemez” dedi.

Bilim insanları ve uzmanlar tarafından da LGBT’nin, insan doğasına ve yaşamın doğal akışına aykırı, biyolojik ve/veya psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanan, tedavisi mümkün sapkın bir cinsel yönelim olarak tanımlandığını hatırlatan Gürkan, “Umut ediyorum ki bahsi geçen belediye, bu tür bir girişimde bulunmamış, bu tür bir sapkınlığın motivasyon merkezi haline gelmemiştir. Şunu bir daha belirtmek isterim ki; bizler bu kadim medeniyetin temsilcileri olarak asla böyle bir girişime, sapıklık ve aile yapımızın dezenformasyona uğramasına geçit vermedik ve asla vermeyiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Bursa: LGBT sapkınlığı asla masum gösterilemez | Art’s Magazin | Siyaset

AK Parti Bursa: LGBT Sapkınlığı Asla Masum Gösterilemez

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!