Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

BAŞKAN SOYER: BİRBİRİMİZİ AYIRAN SEBEPLERDEN DAHA FAZLA BİRLEŞTİREN SEBEP VAR

service

BAŞKAN SOYER: BİRBİRİMİZİ AYIRAN SEBEPLERDEN DAHA FAZLA BİRLEŞTİREN SEBEP VAR

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayraklı Cengizhan Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Tunç Soyer, “Birbirimizi ayıran sebeplerden daha fazla birleştiren sebep var. Başka partilere inanıyor olabiliriz ama sonuçta hepimiz yoksulluk çekiyoruz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayraklı Cengizhan Erzurumlular Derneği’nde Erzurumlu yurttaşlarla bir araya geldi. Başkan Tunç Soyer, ülkede yaşanan ekonomik krize değinerek, “Bu hikaye bir kader değil. Değişecek. Bu bizim elimizde. Siz siyasette var olacaksınız, sizin talepleriniz var olacak. Hakkınız, hukukunuz korunacak. Başka bir memleket ve Türkiye mümkün. Kimse enseyi karartmasın. Bizim arkamızda binlerce yıllık bir tarih var. Biz, komşusu açken tok yatmayız. Biz, çok kuvvetli bir milletiz. Atalarımız, dünyanın bildiği en büyük zaferi, Kurtuluş Savaşı’nı kazanmışlar” diye konuştu.

“ÇOK AZ KALDI”

Yanlış politikaların Türkiye’yi bu duruma getirdiğini belirten Başkan Soyer, şunları söyledi:

“Sonuna geldik, bu hikayeyi değiştireceğiz. Haktan, adaletten, emekten, alın terinden, namustan yana iktidar kuracağız. Emin olun çok az kaldı. Bu memleket hepsini düzeltir, gücü var. Biz ya Cumhuriyet’in gerisine gideceğiz ya da yeni bir demokrasinin hepimizin hayatına gireceği yeni bir yüzyılın kapısını açacağız. Dışarıya mahkum olmadan, kendi öz kaynaklarımızla herkesin karnının doyduğu bir düzeni yaratabiliriz. Seçime çok az kaldı, aranızdaki birliği, beraberliği koruyun. Aranıza nifak girmesine izin vermeyin. Birbirimizden ayrılan siyasi sebeplerden daha fazla birleştiren sebep var. Başka partilere inanıyor olabiliriz ama sonuçta hepimiz yoksulluk çekiyoruz. Hepimiz bu memleketteki adalet eksikliğinden nasibimizi alıyoruz. Kimse kimseye sırtını dönmesin. Siz ne kadar bir arada durursanız gücünüz o kadar artar. Umudum, bu memleketin genç kadınlarında. Bu memleketin size ihtiyacı var. Siyasetten uzak durmayın.”

BAŞKAN SOYER’E TEŞEKKÜR

Bayraklı Cengizhan Erzurumlular Derneği Başkanı Medeni Erdem ise “2019’da yola çıkarken ‘Çok renk, çok ses, çok nefes’ ilkesiyle yola çıktık. Bu ilkeler doğrultusunda görev yaptığınız için size çok teşekkür ediyorum. Demokrat, özgürlükçü kimliğinize kimseyi ötekileştirmeden görev yapmanız bizi mutlu ve bahtiyar ediyor. Sivil toplum kuruluşları siyaset üstüdür, demokrasinin vazgeçilmezidir. Bizler, yanlışı gördüğümüzde eleştiririz. Bayraklı’nın kozmopolit bir yapısı var, benim bölgem fakir bir bölge. Okuma-yazma oranı çok düşük. Cahillikle, fakirliği yan yana koyduğunda hiç iyi şeyler yaşanmıyor. Cumhuriyet’in temel taşlarının yerine oturması için sivil toplum kuruluşları olarak çalışıyoruz” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

BAŞKAN SOYER: BİRBİRİMİZİ AYIRAN SEBEPLERDEN DAHA FAZLA BİRLEŞTİREN SEBEP VAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!