BAYRAKLI’DA 5 MUHTARLIK BİNASI DAHA YENİLENDİ

featured
service

BAYRAKLI’DA 5 MUHTARLIK BİNASI DAHA YENİLENDİ

Bayraklı Belediyesi, ilçede yenilenme ihtiyacı olan muhtarlık binaları için geçen yıllarda başlatılan çalışmalar kapsamında 5 mahallenin daha muhtarlık binalarını yeniledi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Muhtarlarımız için daha modern, konforlu ve donanımlı hizmet alanları oluşturmaya devam ediyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Bayraklı Belediyesi, muhtarlık binalarını modernize etmeye devam ediyor. Yaklaşık üç yıl önce başlatılan çalışmalar kapsamında yeni binalar inşa eden belediye ekipleri, muhtarlar için yeni hizmet alanları oluşturuyor. Yürütülen çalışmalar çerçevesinde; Alpaslan, Fuat Edip Baksı, Soğukkuyu, Org. Nafiz Gürman, Çiçek, Bayraklı Merkez, Osmangazi, Refik Şevket İnce, Tepekule ve Yamanlar Mahallerinin muhtarlık binaları yenilendi. 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Daha yaşanabilir ve daha modern bir Bayraklı için kentsel dönüşümden, yol, kaldırım, kavşak çalışmalarına, cadde ve sokak düzenlemelerine kadar birçok alanda çalışmalar yürütüyoruz. Bir yandan da ilçemizde uzun yıllardır konteynerler veya eski binalarda hizmet veren muhtarlarımızın hizmet alanlarını da iyileştiriyoruz. Bu kapsamda eskiyen muhtarlık binalarımızı gelen talepleri dikkate alarak baştan sona yeniledik, yenilemeye de devam ediyoruz. Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAKLI’DA 5 MUHTARLIK BİNASI DAHA YENİLENDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!