ÇEŞME ÜRETİCİ PAZARI YENİDEN HİZMETE AÇILIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇEŞME ÜRETİCİ PAZARI YENİDEN HİZMETE AÇILIYOR

Üreticiyi doğrudan tüketici ile buluşturmayı hedefleyen Çeşme Belediyesi’nin ‘Tarladan Sofraya’ projesi kapsamında geçen yıl kurduğu Üretici Pazarı 19 Haziran’da yeniden hizmete açılıyor.

Taze meyve ve sebzelerin, geleneksel yöntemlerle üretilmiş tarhana, erişte, köy ekmeği, ev salçası, zeytinyağı, doğal bal, pekmez gibi yöresel tatların zenginleştireceği Çeşme Üretici Pazarı, üreticiden aracısız alışveriş yapma imkanı sunduğu ziyaretçilerine önemli bir ekonomik avantaj sunacak.

Ilıca’da kurulan Üretici Pazarı’nı her yaz olduğu gibi bu yıl da hayata geçireceklerini belirten Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, şunları söyledi:

“Her zaman üreticimizin yanında olacağız. Dalından koparılıp sofranıza gelen en taze ürünler için, Her pazartesi ve cuma üretici pazarımızı ziyaretçilerine açık olacak. Önceki yıl hayata geçirdiğimiz Üretici Pazarı’mız ile üreticilerimizin hakettiği gelire ulaşmalarına, vatandaşlarımızın sağlıklı gıdaya erişmelerine, esnafımızın ise yüzünün gülmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.”

Art’s Magazin  Yurt

ÇEŞME ÜRETİCİ PAZARI YENİDEN HİZMETE AÇILIYOR

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!