ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ BERBERLER İLE BULUŞTU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ BERBERLER İLE BULUŞTU

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, ilçedeki berber esnafıyla bir araya gelerek talep ve ihtiyaçlarını dinledi.

Çiğli Belediyesi’nin ev sahipliğinde Akvaryum Kafe Restoran’da düzenlenen kahvaltıya, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Arif Altıkulaç, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Taner Cömert, İzmir Berberler Odası Başkanı Şükrü Bilgin ile çok sayıda berber esnafı katılım gösterdi.

Başkan Utku Gümrükçü toplantıya katılan esnafı tek tek dinledi. Talep ve önerileriyle ilgili notlar aldı. İlçe genelinde devam eden hizmetlerle ilgili esnafa bilgi veren Başkan Gümrükçü, maddi sıkıntılar başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarında berberler ile dayanışma içerisinde olacaklarını vurguladı.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “ESNAFLARIMIZI YALNIZ HİSSETTİRMEYECEĞİZ”

Esnaf buluşmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Gümrükçü, “Esnaflarımızı her geçen gün daha da ağırlaşan ekonomik şartlar karşısında kaderlerine terk etmemek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda düzenli aralıklarla esnaf toplantıları düzenliyoruz. Son olarak, Ahilik geleneğini hala güçlü bir şekilde devam ettiren berberlerimizle bir araya geldik. Mesleki ve diğer ihtiyaçlarını bizzat kendilerinden dinledik. Sorunların çözümüyle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Berberlerimiz vatandaşlarımızla en fazla irtibatta bulunan meslek kollarının başında geliyor. Bu toplantılar bir yanıyla da vatandaşlarımızın nabzını tutmamıza yardımcı oluyor. İlçemizin ihtiyaçlarını hep birlikte çözmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ BERBERLER İLE BULUŞTU

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!