ÇİĞLİLİ GENÇLER ATATÜRK’Ü ANLATIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇİĞLİLİ GENÇLER ATATÜRK’Ü ANLATIYOR

Çiğli Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84. yılında düzenleyeceği tiyatro gösterimi ile anacak.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize edeceği “Gençler Atatürk’ü Anlatıyor” isimli tiyatro gösterisi, 10 Kasım Perşembe günü Çiğli Belediyesi Gençlik Tiyatrosu tarafından sahnelenecek. Çiğli Belediyesi Fakir Baykurt Salonu’nda gerçekleştirilecek anma etkinliği saat 19.00’da başlayacak ve halka açık olacak.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “ATATÜRK’Ü GENÇLERİMİZİN GÖZÜNDEN İZLEYECEĞİZ”

Düzenlenecek tiyatro gösterimiyle ilgili açıklamalarda bulunan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Kurucu liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk gençlere çok fazla önem ve değer verirdi. Bunu her sözüyle ve icraatıyla da gösterirdi. Bizler de gençlerimizle beraber Atamızın fikirleri ışığında ve gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda yürümeye devam ediyoruz. Her Kasım bizim için çok özeldir. Bu sene Atamızı, ülkenin geleceğini emanet ettiği gençlerimizin gözünden izleyeceğiz. Kalbinde Atatürk sevgisi taşıyan herkesi etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

ÇİĞLİLİ GENÇLER ATATÜRK’Ü ANLATIYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!