TUNÇ SOYER: “HEPİMİZ DAHA FERAH, DAHA FAZLA REFAH VE DAHA FAZLA ADALET OLAN BİR MEMLEKET İSTİYORUZ VE BUNU SANDIKTA BAŞARACAĞIZ”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TUNÇ SOYER: “HEPİMİZ DAHA FERAH, DAHA FAZLA REFAH VE DAHA FAZLA ADALET OLAN BİR MEMLEKET İSTİYORUZ VE BUNU SANDIKTA BAŞARACAĞIZ”

KERİM UĞUR

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik Twitter hesabında “Hepimiz daha ferah, daha fazla refah ve daha fazla adalet olan bir memleket istiyoruz ve bunu sandıkta başaracağız” açıklamasını yaptı.

Başkan Soyer, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tur oylamasına ilişkin Twitter hesabında bir video yayınladı. Soyer paylaşımında şunları söyledi:

“ŞİMDİ KENDİ REKORUMUZU YENİLEME ZAMANIDIR”

“Kuruluşun ve kurtuluşun kalbi İzmir’im. Tercihini her zaman vicdanından, kalbinden, aklından yana yapan kıymetli hemşerilerim. Tarihi 14 Mayıs akşamı demokrasiden yana oy kullanan tüm yurtsever yurttaşlarım, hepinizi canı yürekten kutluyorum. Teşekkür ediyorum. 2019 yılında yüzde 58,10 yani 1 milyon 549 bin 693 gibi rekor bir oyla beni İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı yapmıştınız. Pazar günü ise Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yüzde 63,30 yani 1 milyon 939 bin 400 oy ile rekor bir destek verdiniz. Şimdi kendi rekorumuzu yenileme zamanıdır. Sadece kendimiz için değil, Türkiye’nin geri kalanı için de bunu başarmak zorundayız. Tıpkı 100 yıl önce işgal altındaki bu ülkeyi kurtarıp pırıl pırıl bir Cumhuriyeti bizlere teslim eden atalarımız gibi, şartlar ne olursa olsun, yılmayacak, umudumuzu ve kazanma inancımızı koruyacak, asla teslim olmayacağız Göreceksiniz; pırıl pırıl bir geleceğin kapılarını açacağız. Çünkü hepimiz daha ferah, daha fazla refah ve daha fazla adalet olan bir memleket istiyoruz ve bunu sandıkta başaracağız

“YİNE SANDIKLARA GİDECEĞİZ, YİNE SANDIKLARA SONUNA KADAR SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Milleti temsil eden bir halk iktidarı yani demokratik bir memleket kurmak için 28 Mayıs’ta olanca gücümüzle yine sandıklara gideceğiz, yine sandıklara sonuna kadar sahip çıkacağız. Memleketimizin bugününü ve geleceğini görerek hayatını ortaya koyan, hiçbir zaman hiçbir kolaycılığa tenezzül etmeden sevgi dilini topraklarımızda tekrar hakim kılmak isteyen Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında duracağız. Bizim yerimiz tam da burası. Haydi, kazanalım!”

 

Art’s Magazin  Yurt

TUNÇ SOYER: “HEPİMİZ DAHA FERAH, DAHA FAZLA REFAH VE DAHA FAZLA ADALET OLAN BİR MEMLEKET İSTİYORUZ VE BUNU SANDIKTA BAŞARACAĞIZ”

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!