İZMİT’TE ‘ANNE DESTEK PROGRAMI’ EĞİTİMLERİ BAŞLADI 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMİT’TE ‘ANNE DESTEK PROGRAMI’ EĞİTİMLERİ BAŞLADI 

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, İzmit Kent Konseyi (İKK) ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ortaklığında yaşama geçirilen ‘Anne Destek Programı’nda eğitimler başladı.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, İKK ve AÇEV iş birliğiyle, 3-6 yaş arası çocuğu olan anneleri ebeveynlik rollerinde desteklemek amacıyla uygulanan eğitimler, İzmit Kadın Girişimciler Merkezi’nde başladı. Program ile annelerin çocuk gelişimi konusunda bilgi sahibi olması ve çocukların gelişimlerini desteklemek; annelerin çocukları ile etkili iletişim kurarak aralarındaki ilişkiyi güçlendirmeleri hedefleniyor. 

Anne Destek Programı, AÇEV Anne Destek Programı gönüllüsü Hilal Cantimur rehberliğinde yaklaşık 15 hafta boyunca sürecek. Haftada bir gün yapılacak eğitim programına katılan annelerin çocuklarına yönelik davranış ve tutumlarında, eşleri ile tutarlı olmalarını desteklemek amacı ile ek oturum da düzenlenecek. Eğitime katılmak isteyenler (0262) 318 02 10 numaralı telefondan bilgi alabilecek. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

İZMİT’TE ‘ANNE DESTEK PROGRAMI’ EĞİTİMLERİ BAŞLADI 

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!