Yıldız Tilbe Konseri 27 Eylül’de Harbiye’de

featured
service

Yıldız Tilbe Konseri 27 Eylül’de Harbiye’de

Sesiyle, şarkılarıyla 7’den 70’e herkesin hayranlığını kazanan usta sanatçı Yıldız Tilbe, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda beğenilen şarkılarını sevenleri için seslendirecek!

Sizler de Yıldız Tilbe’nin birbirinden güzel şarkılarıyla mest olmak ve keyifli bir konserin tadını çıkarmak için indirimli biletlerinizi tükenmeden alın!

Bilet Fiyatları

  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 1. Kategori (B Blok 2. Sıra) 1200.0 TL1020.0 TL – (Tükendi)
  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 1. Kategori (D Blok 19. Sıra) 1200.0 TL1020.0 TL – (Son 18 Adet)
  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 2. Kategori (A Blok 14. Sıra) 750.0 TL637.5 TL – (Son 15 Adet)
  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 2. Kategori (E Blok 14. Sıra) 750.0 TL637.5 TL – (Son 7 Adet)
  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 3. Kategori (H Blok 7-10. Sıralar) 500.0 TL425.0 TL – (Son 5 Adet)
  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 3. Kategori (L Blok 18. Sıra) 500.0 TL425.0 TL – (Son 1 Adet)
  • 27 Eylül Salı 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – 3. Kategori (M Blok 7. Sıra) 500.0 TL425.0 TL – (Son 5 Adet)
Yıldız Tilbe Konseri 27 Eylül'de Harbiye'de

Tüm konser içerikleri için Konser sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yıldız Tilbe Konseri Detaylar

Genel Giriş biletleri için Rezervasyon gerekli değildir. Tarafınıza E-Mail ve Sms olarak gönderilen kodu kapıda göstermeniz yeterlidir.

Kupon kodu satın alındıktan sonra İptal, İade veya Değişiklik Yapılmamaktadır.

Etkinlik kapı açılış saati 19:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir.

Etkinlikte 6 yaş altı konsere alınmamaktadır. 6 ve 6 yaş üstü her yaştan katılımcı bilete tabidir.

Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girilmemektedir.

Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girilmemektedir.

Etkinlik süresince kayıt yapılmasına izin verilmeyecektir. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.

Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm, kolonya vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, termos, motor kaskı ve lazer imleci ile girilmemektedir.

Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

Yalnızca satın alınan tarih ve yerdeki konserde geçerlidir.

Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

Etkinlik alanına evcil hayvan ile girilmesine izin verilmeyecektir. Sadece rehber köpek ile girilebilir.

Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.

Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde haklarını kaybederler, tekrar alana girebilmeleri için yeni bilet satın almaları gerekmektedir.

Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır. Satın alınan bilet yazılı izin alınmadığı taktirde; reklam, yarışma, çekiliş, promosyon vb. Kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarda kullanılamaz. Bu amaçla kullanılan biletler iptal edilecektir ve yasal işlem başlatılacaktır.

Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Profesyonel olmayan cihazlarla, katılımcıları ve sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayat gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmelidir.

Fırsattan istediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Bu fırsat başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Firsat.me kupon kodunuz e-posta adresinize ve sms olarak gönderilecektir veya sitedeki ”Fırsatlarım” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yıldız Tilbe Konseri 27 Eylül'de Harbiye'de

Yıldız Tilbe Konseri 27 Eylül’de Harbiye’de

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!