Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaş’tan Dört Mahalleye Ziyaret

featured
service

Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaştan Dört Mahalleye Ziyaret

Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaş’tan Dört Mahalleye Ziyaret

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Aşağı Sülmenli, Yukarı Sülmenli, Tarlacık ve Asar Mahallelerini ziyaret ederek yurttaşın sorun ve taleplerini dinledi. 

Başkan Kızıldaş’a ziyaretinde, CHP Arguvan İlçe Başkanı Ekber Aslantük, CHP Kadın Kolları İlçe Başkanı Gül Nilay Mıllaoğlu, Ziraat Odası Başkanı Turan Aslantürk, Arguvan Doğal Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Süleyman Sırrı Yücel, belediye meclisi üyeleri ve partililer eşlik etti. 

Mahalle ziyaretleri kapsamında yurttaşların sorun, istek ve şikayetlerini dinlediklerini belirten Kızıldaş, şöyle konuştu:

“Bizim amacımız, mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde inceleyip, eksikliklerin çözümü noktasında elimizden geleni yapmaktır. Bizim dışımızdaki konuları ise ilgili makamlara ileterek sizlere en iyi hizmeti getirmek önceliğimiz olacaktır. Bugün sizlerle bir araya gelerek sohbet ettik, sorun ve taleplerinizi dinledik. Vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza bizleri en güzel şekilde karşılayıp misafir ettikleri için teşekkür ediyorum.”

Art’s Magazin | Yerel

Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaş'tan Dört Mahalleye Ziyaret 1

Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaş’tan Dört Mahalleye Ziyaret
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!