MALATYA’DA HAYAT SAAT 4.17’DE DURDU… “YALVARIRIM ANNEMİ KURTARIN”

service

MALATYA’DA HAYAT SAAT 4.17’DE DURDU… “YALVARIRIM ANNEMİ KURTARIN”

Malatya’da Ellinci Yıl Apartmanı’nda arama kurtarma ekipleri enkaz altında kalan 7 kişiye ulaşmaya çalışıyor. Annesinin eşyaları enkaz altından çıkarılınca fenalık geçiren kadın, “Yalvarırım annemi kurtarın” dedi. Aynı apartmanda enkaz altında kalan bir saatin deprem anını gösteren 04.17’de durduğu görüldü.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde dün sabah 04.17’de meydana gelen depremin ardından Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Malatya, Osmaniye, Hatay ve Kilis dahil 10 il etkilendi. 

Saat 13.24’te ise Elbistan merkezli 7,6 büyüklüğündeki ikinci depremden sonra Malatya’da yıkım daha fazla oldu. Vatandaşlar geceyi dışarıda geçirdi. Vatandaşlar, 24 saatten fazla zaman geçmiş olmasına ve enkaz altında kalan yakınlarının yardım çığlıklarına rağmen bir şey yapamamamın çaresizliğini yaşadı.

DUVAR SAATİ 04.17’DE DURDU

Malatya’nın İnönü Caddesi Aslanbey Mahallesi’nde bulunan Ellinci Yıl Apartmanı’nda kurtarma çalışmaları devam ederken enkaz altında, saat 04.17’de durmuş olan bir duvar saati görüntülere yansıdı.

“ANNEMİ KURTARIN”

Aynı binada annesinin kurtarılmasını bekleyen bir kadın, annesinin eşyaları enkaz çıkarılınca fenalık geçirdi. Annesinin eşyaları enkaz altından çıkarılınca fenalık geçiren kadın, “Yalvarırım annemi kurtarın” dedi.

Art’s Magazin  Gündem

MALATYA’DA HAYAT SAAT 4.17’DE DURDU… “YALVARIRIM ANNEMİ KURTARIN”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!