TURGUTLU BELEDİYESİ AKM LİSE TİYATRO EKİBİ BİR KEZ DAHA SAHNEDE OLACAK

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ AKM LİSE TİYATRO EKİBİ BİR KEZ DAHA SAHNEDE OLACAK

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Lise Tiyatro Ekibi, Türk tiyatrosunun büyük ustası Haldun Dormen’in kaleme aldığı ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ müzikalini ikinci kez sahneleyecek. Oyun, 20 Ocak Cuma günü saat 20.30’da Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda perdelerini açacak.

Geçen aralık ayında Türkiye’nin en çok sevilen müzikallerinden ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’nı Turgutlulu tiyatro izleyicisi ile buluşturan ve beğeni toplayan AKM Lise Tiyatro Ekibi, ikinci kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor. İki perdelik müzikal komedi türündeki oyun, 20 Ocak Cuma günü saat 20.30’da Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda sahnelenecek. On üç yaş sınırının olacağı müzikale girişler ise ‘Bir Kitap Bir Bilet’ şeklinde olacak.

Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, programa ilişkin, “AKM Lise Tiyatro Ekibimiz bir kez daha hemşehrilerimizle buluşacak. Türk tiyatrosunun efsaneleşen eserlerinden biri olan ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ müzikalini başarıyla sahneye taşıyan genç yeteneklerimizi bir kez daha gönülden kutluyor, oyunu kaçıran veya yeniden izlemek isteyen tüm izleyicilerimizi 20 Ocak Cuma akşamı Mesadet Özcan Konferans Salonu’na davet ediyorum” dedi. 

 

Art’s Magazin  Yurt

TURGUTLU BELEDİYESİ AKM LİSE TİYATRO EKİBİ BİR KEZ DAHA SAHNEDE OLACAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!