TURGUTLU BELEDİYESİ, PROF. DR. ÖVGÜN AHMET ERCAN’I KONUK EDECEK

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ, PROF. DR. ÖVGÜN AHMET ERCAN’I KONUK EDECEK

Turgutlu Belediyesi, Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan’ın katılımıyla ‘Türkiye’nin Deprem Kuşakları ve Turgutlu’nun Fay Hatları’ başlıklı söyleşi ve imza günü düzenleyecek. 

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından Turgutlu Belediyesi deprem konusunda bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede deprem bilimci ve jeofizik yüksek mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, ‘Türkiye’nin Deprem Kuşakları ve Turgutlu’nun Fay Hatları’ konulu söyleşi ve imza günü programı ile Turgutlulu yurttaşlarla bir araya gelecek. Söyleşi, 9 Mart Perşembe günü saat 20.00’de Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda yapılacak. 

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen bir deprem felaketi yaşadık. Yaralarımızı sarmak için Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu halkı olarak ilk saatlerden itibaren tek yürek olduk. Deprem öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler, alınması gereken önlemler konusunda vatandaşlarımızı bilinçlendirmeye devam ediyoruz. Deprem bilimci Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan’ı kentimizde ağırlayacağız. Tüm vatandaşlarımızı bu önemli söyleşiye davet ediyorum” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

TURGUTLU BELEDİYESİ, PROF. DR. ÖVGÜN AHMET ERCAN’I KONUK EDECEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!