TURGUTLU’DA ‘2023 SEÇİMLERİNE DÖNÜK UYARILAR’ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TURGUTLU’DA ‘2023 SEÇİMLERİNE DÖNÜK UYARILAR’ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

Turgutlu Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Turgutlu Şubesi tarafından, Prof. Dr. Tolga Yarman’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Enerji Savaşları Göbeğindeki Türkiye’ye 2023 Seçimlerine Dönük Uyarılar’ söyleşisi düzenlendi.

‘Enerji Savaşları Göbeğindeki Türkiye’ye 2023 Seçimlerine Dönük Uyarılar’ söyleşi ve konferans programında Prof. Dr. Tolga Yarman, yaşanan enerji savaşlarının Türkiye’ye yönelik etkileri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu durum ve yapılması gerekenler üzerine de konuşan Prof. Dr. Yarman, 2023 seçimleri öncesinde tavsiyelerini ve uyarılarını katılımcılarla paylaştı. Program, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Söyleşi ve konferans programına, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, ADD Turgutlu Şubesi Başkanı Mehmet Halıcıoğlu ve CHP Turgutlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Sivrikaya da katıldı. 

Türkiye’nin geleceğine ışık tutacak etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, şunları söyledi:

“Atatürkçü Düşünce Derneği Turgutlu Şubesi iş birliğiyle düzenlediğimiz ‘Enerji Savaşları Göbeğindeki Türkiye’ye 2023 Seçimlerine Dönük Uyarılar’ konulu söyleşi ve konferans programında Prof. Dr. Tolga Yarman, oldukça önemli bilgileri, tavsiyelerini ve uyarılarını paylaştı. Birbirinden değerli etkinlikleri Turgutlu’muzda yaşatmaya ve ülkemizin geleceğine ışık tutmaya devam edeceğiz. Bu önemli etkinliğimize katılım gösteren kıymetli konuklarımıza ve Prof. Dr. Tolga Yarman’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Art’s Magazin  Yurt

TURGUTLU’DA ‘2023 SEÇİMLERİNE DÖNÜK UYARILAR’ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!