MEZİTLİ’DE ‘LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI’ DÜZENLENDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MEZİTLİ’DE ‘LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI’ DÜZENLENDİ

Mezitli Belediyesi’nin Soli Güneş Festivali kapsamında düzenlediği ‘4. Liselerarası Müzik Yarışması’ final gecesiyle sona erdi.

Mezitli’de ‘4. Liselerarası Müzik Yarışması’na katılan gençler yeteneklerini sergiledi. Yarışmanın sonunda jüri üyelerinin oyları ile finale kalan gruplar çeşitli ödüller kazandı.

Müzik yarışmasının her geçen yıl daha büyük ilgiyle karşılaştığına vurgu yapan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, yarışmayı kazanan Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nin ‘Pandoraband’ grubuna ödülünü ve 5 bin TL’lik çeki takdim etti. İkincilik ödülü ise yine Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nin ‘Opia’ adlı grubuna verildi. Üçüncülük ise İçel Anadolu Lisesi’nin ‘Fora’ adlı grubunun oldu. 

Mansiyon ödülleri de yarışmada gösterdikleri başarılı performanslarla dikkat çeken diğer gruplara verildi. Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nin ‘Overdose’ adlı grubu, İçel Anadolu Lisesi’nin ‘Tet Rocks’ adlı grubu, yine Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nin ‘Coda’ grubu ve Bilimkent Koleji’nin ‘Bilimband’ adlı grubu, bin 500 TL’lik mansiyon ödülüne layık görüldü.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

MEZİTLİ’DE ‘LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI’ DÜZENLENDİ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!