YENİŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR KURSLARINA KAYITLAR BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YENİŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR KURSLARINA KAYITLAR BAŞLADI

Mersin Yenişehir Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde verilecek yaz spor kursları için kayıtlar başladı. Kurslar, 4 Temmuz’da başlayacak ve 10 Eylül’de sona erecek.

Yenişehir Belediyesi, çocukların yaz tatilini verimli geçirebilmesi amacıyla yaz spor kursları açıyor. Futbol, basketbol, voleybol, okçuluk, tenis ve jimnastik branşlarında verilecek spor kurslarının kayıtları başladı. 

Yenişehir Belediyesi Özgecan Aslan Spor Tesisleri, Yenişehir Belediyesi Ata Tenis Tesisleri ve Yenişehir Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda verilecek spor kurslarıyla çocuklar hem eğitim alacak hem de sosyalleşme imkanı bulacak.

Bugüne kadar binlerce çocuğa spor eğitimi verdiklerini aktaran Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, şunları söyledi:

“Çocuklarımızın yaz aylarını aktif, eğlenceli ve sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlamak için birçok farklı spor dalında kurslar düzenliyoruz. Spor bedenimizi güçlendirir, zihnimizi canlandırır ve ruhumuzu besler. Tüm çocuklarımızı kurslarımıza bekliyoruz. Spor kurslarımızla çocuklarımızın var olan potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz. Her yıl düzenlediğimiz kurslarımızla binlerce çocuğumuz arkadaşlarıyla birlikte spor yapıyor ve öğreniyor.”  

Yenişehir Belediyesi Spor Kulübü’nün profesyonel antrenörleri tarafından verilecek kurslara ön kayıt yaptırmak veya ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0533 05478 33 telefon numarasını arayabilecek.

Art’s Magazin  Yurt

YENİŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR KURSLARINA KAYITLAR BAŞLADI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!