Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

BODRUM BELEDİYESİ, İLÇEDEKİ YOLLARDA ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR  

featured
service

BODRUM BELEDİYESİ, İLÇEDEKİ YOLLARDA ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR  

Bodrum Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt ve sathi kaplama yol çalışmalarıyla birlikte beton yol yapımı ve parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor.

İlçenin geniş bir bölgesinde kanalizasyon hattı döşeme, elektrik hatlarının yer altına alınması, içme suyu ve diğer altyapı çalışmaları devam ederken çalışmaların tamamlandığı noktalarda Bodrum Belediyesi ekipleri, üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Belirli bir program dahilinde hareket eden Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İslamhaneleri ile Koyunbaba Mahallelerinde yol çalışmalarına başladı. İslamhaneleri Mahallesi’nde toplam 1 kilometre beton yol çalışmasının 250 metrelik kısmı tamamlanırken Koyunbaba Mahallesi’nde ise bazı noktalarda parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor.

Yapılan çalışmaları değerlendiren İslamhaneleri Mahalle Muhtarı Mustafa Can, “İslamhaneleri Mahallesi’nde 5269. Sokak, 5270. Sokak, 5271. Sokak’ta beton yol çalışmaları devam ediyor. Bu yapılan çalışmalardan dolayı Ahmet Başkan’a, ekibine ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne teşekkür ederim” dedi.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin planlaması doğrultusunda Gürece, Dağbelen ve Karaova Mahallelerindeki bazı sokak ve caddelerde beton yol çalışması; Bahçelievler, Yalıkavak, Turgutreis, Karabağ, Kumbahçe Mahallerinde asfalt serim işleri yapılacak. Ekipler, Sazköy ve Kızılağaç Mahallelerinde ise stabilize serme işi yürütülecek. 

Art’s Magazin  Yurt

BODRUM BELEDİYESİ, İLÇEDEKİ YOLLARDA ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR  

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!