FETHİYE, HOLLANDA’DA DÜZENLENEN TURİZM FUARINDA TANITILDI

featured
service

FETHİYE, HOLLANDA’DA DÜZENLENEN TURİZM FUARINDA TANITILDI

Hollanda’nın Utrecht kentinde misafirlerine kapılarını açan ‘Vakantiebeurs Turizm Fuarı’na, bu yıl Fethiye Belediyesi de katılarak, kenti tanıttı. 

Pandemi nedeniyle ara verilen Turizm Fuarı’na, bu yıl Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, YDA Dalaman Havalimanı Operasyonlar ve Gelirler Direktörü Orçun Songur, FETOB Başkanı Bülent Uysal, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Fethiye Başkanı Özgen Uysal, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, FETOB ikinci başkanı Ercan Torunoğulları, Fethiyeli bazı turizmciler ve iş insanları katıldı.

Turizm Fuarı’nda kentin en iyi şekilde tanıtılması için tur operatörleri ile görüşen Başkan Karaca, farklı ülkelerden gelen stantları da ziyaret etti. Kentin yeni pazarlarda tanıtımı için mücadele ettiklerini belirten Karaca, “Kuruluşu antik çağlara dayanan ilçemiz dünya turizminin önemli bir kentidir. Fethiye deniz, kum, güneşiyle, tarihi ve doğasıyla değerli bir destinasyondur. Şu an Hollanda’da, Utrecht’deki fuardayız. Kısa bir süre sonra EMİTT Turizm Fuarı’nda yer alacağız. Fethiye’nin tanıtımı için sektör temsilcileriyle koordineli olarak ciddi bir çalışma içindeyiz” dedi.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

FETHİYE, HOLLANDA’DA DÜZENLENEN TURİZM FUARINDA TANITILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!