MENTEŞE BELEDİYESİ’NİN KÜLTÜR-TARİH-SANAT DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MENTEŞE BELEDİYESİ’NİN KÜLTÜR-TARİH-SANAT DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI

Menteşe Belediyesi’nin Kültür-Tarih-Sanat Dergisi’nin 13. sayısı çıktı. Dergide, 39 yazarın kültür, tarih ve sanat üzerine yazıları yer alıyor. 

Menteşe Belediyesi’nin kültür yayını Kültür-Tarih-Sanat Dergisi’nin yeni sayısı çıktı. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, derginin kısa zamanda takip edilen yayınlardan olduğunu belirterek, şunları söyledi: 

“Dergimiz ilk çıktığı günden bu yana okunan ve ilgiyle takip edilen bir yayın oldu. Edebiyattan tarihe, kent kültürü ve hikâyelerinden güzel sanatlara kadar birçok farklı alanda yazıların kaleme alındığı dergimiz, özenle hazırlanarak sizlerle buluşuyor. Uzun araştırmaların ve çalışmanın ürünü olan dergimizin beğenerek okunmasında yazarlarımızın çok önemli bir katkısı bulunuyor. Zira yazarlarımızın ve sanatçılarımızın değerli çalışmaları sayesinde dergimiz bir başucu yayını oldu. Onların değerli çalışmaları ile özenle hazırlanan Menteşe Kültür-Tarih-Sanat Dergisi’ne belediyemizin resmi web sitesi www.mentese.bel.tr adresinden yayınlarımız kısmından da dijital olarak erişimi sağlanabiliyor. Dergimizin yayınlanmasında emeği geçen şair, yazar ve sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Menteşe Belediyesi olarak edebiyattan, kent kültürüne kentimize değer katan şair, yazar, çizer ve sanatçılarımızın eserlerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.” 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

MENTEŞE BELEDİYESİ’NİN KÜLTÜR-TARİH-SANAT DERGİSİ’NİN YENİ SAYISI ÇIKTI

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!