Ordinals Inscriptions Rekoru: Yarılanmaya 8 Gün Kala 65 Milyon Aşıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ordinals Inscriptions Rekoru: Yarılanmaya 8 Gün Kala 65 Milyon Aşıldı

Kripto Haberleri – Son günlerde dört gözle beklenen Bitcoin yarılanmasına sekiz gün kala, ağdaki Ordinals inscription sayısı 65 milyonun üzerine çıktı.

Table of Contents

Toggle

Ordinals Inscriptions Rekoru: Yarılanmaya 8 Gün Kala 65 Milyon Aşıldı

Ocak 2023’teki başlangıcının üzerinden 1 yıl 3 ay geçtikten sonra, Ordinals inscriptions sayısı 11 Nisan’da Dune tarafından açıklanan verilere göre 65 milyonu aştı.

Elde edilen bu başarı, 19 Nisan’da gerçekleşecek ve blok ihraç teşviklerini 6,25 BTC’den 3,125 BTC’ye düşürecek olan Bitcoin yarılanmasından kısa bir süre önce gerçekleşti. Dahası Dune’a göre Ordinals şimdiye kadar Bitcoin madencilerine yaklaşık 458 milyon dolar ağ ücreti kazandırdı. Madencilik şirketleri için, yaklaşan blok ödülü azaltımı göz önüne alındığında, bu büyük bir kurtarıcı olarak görülüyor.

Bu Kilometre Taşı L2’lerin Yükselişini de Beraberinde Getirecek

Velar CEO’su Mithil Thakore’ye göre elde edilen 65 milyonluk dönüm noktasının, aslında Bitcoin katman-2 (L2) ağlarına ve blok alanına yönelik talebin giderek arttığına işaret ettiği söylenebilir.

Ordinals Daha Yaygın Hale Geldikçe, Borç Verme, Türev Piyasalar Yoluyla Etraflarında Yardımcı Olma İhtiyacı Belirginleşiyor. Bu Eğilim, BTC’nin Yanı Sıra Bu Ordinals’i Defi’ye Taşımak Üzere Akıllı Sözleşmeleri Desteklemek İçin Gereken Programlanabilirliği Sunan Bitcoin L2’lerin Yükselişini De Beraberinde Getirecektir. Evrimine Ve Yeni İşlevsellik Alanlarına Doğru Genişlemesine Tanık Olduğumuz Bitcoin Ekosistemi İçin Heyecan Verici Bir Zaman.

Thakore

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Kripto Haberleri ve Gündemini Takip Etmek İçin Crypto Data Space‘i Ziyaret Edin

Kripto Haberleri

Ordinals Inscriptions Rekoru: Yarılanmaya 8 Gün Kala 65 Milyon Aşıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!