CEYHANLI KADINLAR, EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİNİ SERGİLİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEYHANLI KADINLAR, EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİNİ SERGİLİYOR

Ceyhan Halk Eğitim biçki, dikiş, nakış kursu kursiyerlerinin eserlerinden oluşan sergiyi gezen Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Kadınların el emeğiyle ürettikleri, her biri birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı sergiyi birlikte gezdik. Ne mutlu el emeğiyle güçlenen kadınlara” diye konuştu.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Mustafabeyli Ortaokulu’nda düzenlenen, Halk Eğitim biçki dikiş, nakış kursu kursiyerlerinin eserlerinden oluşan sergiye katıldı.

Başkan Hülya Erdem, “Ceyhanımız kadınlarla daha güzel. İlçemizde her alanda, her kulvarda üstün başarı sergileyen, belediyemiz kapsamında da halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda sanattan spora, biçki dikişten mutfak ve hediyelik eşyalara kadar bir çok üretim gerçekleştiren tüm kadınları yürekten kutluyorum. Kadınların el emeğiyle ürettikleri, her biri birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı sergiyi birlikte gezdik. Ne mutlu el emeğiyle güçlenen kadınlara” dedi.

“İLÇEMİZ YENİ BİR ÇEHRE KAZANDI”

Kadınlara olan desteğinin artarak devam edeceğini dile getiren Başkan Erdem, biçki dikiş, nakış kursu kursiyerlerinin açtığı serginin ilçeye yeni bir çehre kazandırdığını söyledi. Sergiye tüm Ceyhanlıları ve Adana’daki tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Erdem, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Art’s Magazin  Yurt

CEYHANLI KADINLAR, EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİNİ SERGİLİYOR

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!