SEYHAN BELEDİYESİ’NİN GÜLBAHÇESİ MAHALLESİ’NDE YAPTIĞI ÇOCUK PARKI HİZMETE AÇILDI

featured
service

SEYHAN BELEDİYESİ’NİN GÜLBAHÇESİ MAHALLESİ’NDE YAPTIĞI ÇOCUK PARKI HİZMETE AÇILDI

Seyhan Belediyesi’nin Gülbahçesi Mahallesi’nde yapımını tamamladığı 4 No’lu Çocuk Parkı, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Başkan Akif Kemal Akay, törende, Gülbahçesi Mahallesi’ne kazandırılacak iki spor tesisinin de müjdesini verdi.

Gülbahçesi 4 No’lu Çocuk Parkı’nın açılış töreni, CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, Kadın Kolları Başkanı Dilek Özcan, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Solmaz, belediye bürokratları, büyük çoğunluğunu kadın ve çocukların oluşturduğu mahalle sakinlerinin katılımıyla yapıldı. Açılış saati öncesinde parkı dolduran yüzlerce çocuk, karne sevincini parktaki oyun alanlarında yaşadı.

Hizmete açılan parkın küçük bir hizmet olmasına karşın mahalle sakinlerinin gösterdiği ilginin ve coşkunun değerli olduğunu dile getiren Başkan Akay, şunları söyledi:

“SİZLER İÇİN ÇOK ŞEYLER YAPMAMIZ LAZIM”

“Gerçekten sizler çok şeye layıksınız. Yapılan küçücük bir hizmet için bile bu derece önem veriyorsanız, bu derece buna inanıyorsanız gerçekten sizler için çok şeyler yapmamız lazım bizlerin. Sizlerdeki bu coşkuyu gördükten sonra sizlerdeki en ufak bir hizmetteki sevinci gördükçe bizim işimiz gerçekten zorlaşacak. Bundan sonraki süreçte, mutlaka ve mutlaka sizlerin taleplerini daha çok dinleyeceğiz, sizlere daha çok ulaşacağız.”

Açılış töreninde Gülbahçesi Mahallesi’ne yapılacak iki ayrı spor tesisini de duyuran Başkan Akay, şöyle konuştu:

“Önümüzdeki dönemlerde burada, iş birliği içerisinde daha fazla beraber olacağız, özellikle çocuklarımız için. Bir park yapmak mesele değil. Bizim belediye olarak, bizim yöneticiler olarak, burada bu coşkuyu yaşayan çocuklara daha fazla hizmet etme mecburiyetimiz var. Sizler her şeye layıksınız. Bunları elbette yapacağız. Bizlerle temas etmekten kaçınmayın. İhtiyaçlarınızı bize mutlaka, hiç çekinmeden söyleyin. Bunları gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağımızdan da emin olun.”

Art’s Magazin  Yurt

SEYHAN BELEDİYESİ’NİN GÜLBAHÇESİ MAHALLESİ’NDE YAPTIĞI ÇOCUK PARKI HİZMETE AÇILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!