AKDENİZ GİRİŞİMCİ İŞ KADINLARI DERNEĞİ’NDEN MUHİTTİN BÖCEK’E ZİYARET

service

AKDENİZ GİRİŞİMCİ İŞ KADINLARI DERNEĞİ’NDEN MUHİTTİN BÖCEK’E ZİYARET

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın ve yönetimini ağırladı. Görüşmede Böcek, “Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar kadınlarımıza hep pozitif ayrımcılık yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

AGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın ve yönetimini kabul eden Başkan Böcek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne dek kadınlara pozitif ayrımcılık yaptıklarını belirten Başkan Böcek, iş hayatında kadınların da yer alması için çalıştıklarını söyledi. Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak AGİDER ile imza atılacak ortak projelere her zaman destek vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi. 

Büyükşehir Belediyesi’nin Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) 190 Sayılı Çalışma Yaşamında Şiddet ve Tacizi Önlemeye Yönelik Politika Belgesi’ni imzalayan dünyadaki ilk belediye olduğunu hatırlatan Böcek, şunları söyledi:

“AGİDER İLE İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ”

“Kadınlarımız her alanda bize destek oluyor. Antalya’mız, ülkemiz için çalışıyorlar. Kadına yönelik şiddetin önlenmesi başta olmak üzere kadınlarımızla ilgili yapılması gereken ne varsa yapıyoruz. AGİDER ile her alanda iş birliğine hazırız. Dönemi kurtarmak adına projelere imza atmıyoruz hep geleceğimizle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza sizlerle işbirliği içinde devam etmemizi diliyorum.”

Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara yönelik çalışmalarından övgüyle söz eden AGİDER Başkanı Sayın ise “Toplumsal cinsiyet eşitsizliği farkındalığı konusunda ve aynı zamanda girişimcilerin keşfini sağlayacak taslak bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bu projemizde Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hareket etmek ve sizlerin tecrübelerinden yararlanmak bizleri de memnun edecektir” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

AKDENİZ GİRİŞİMCİ İŞ KADINLARI DERNEĞİ’NDEN MUHİTTİN BÖCEK’E ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!