DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NDEN ATATÜRK CADDESİ’NE SICAK ASFALT

service

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NDEN ATATÜRK CADDESİ’NE SICAK ASFALT

Döşemealtı Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde sürdürdüğü yol çalışmaları kapsamında Atatürk Caddesi’nde sıcak asfalt serimi yapıyor.  

Belediye’ye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin çeşitli noktalarında yeni yol açma çalışmalarının yanı sıra bozulan yolların bakım ve onarımı ile parke yolların yapımına devam ediyor. İlçenin en önemli ana arterlerinden Atatürk Caddesi’nde eskiyen asfaltı kaldıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 950 metre uzunluğundaki alanda sıcak asfalt serimine başladı. Çalışmanın tamamlanmasının ardından yine aynı noktalarda desenli renkli boyama çalışması yürütülecek. 

Atatürk Caddesi’nin yanı sıra Yeniköy Mahallesi 11’nci Sokak ve Şehit Mustafa Gürcan Caddesi’nde de asfalt kazımı yapılarak, sıcak asfalt dökülecek. 

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Döşemealtı tarihin en büyük yatırımlarıyla planlı bir büyüme gerçekleştiriyor. Bizde ekiplerimizle 7 gün 24 saat boyunca vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Programlar dahilinde ilçenin her caddesine sokağına en kaliteli hizmet gidecek” diye konuştu.

 

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NDEN ATATÜRK CADDESİ’NE SICAK ASFALT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!