Konyaaltı’nda Pandeminin Etkileri Siliniyor

featured
service

Konyaaltında Pandeminin Etkileri Siliniyor

Konyaaltı’nda Pandeminin Etkileri Siliniyor

Konyaaltı Belediyesi, vatandaşın pandemi sürecinde yaşadığı olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için Doç. Dr. Veysi Çeri’nin konuşmacı olarak katılacağı “Uyaran Eksikliği ve Otizm’’ konulu seminer düzenleyecek.

Konyaaltı Belediyesi, ‘Pandeminin olumsuz etkilerini ortadan kaldırma buluşmaları’ kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyerek vatandaşları bilgilendiriyor.

Kısa süre önce vatandaşların yoğun katılımıyla ‘Teknoloji Bağımlılığı’ konusunun ele alındığı etkinlikle başlayan buluşmalar, ‘Uyaran Eksikliği ve Otizm’ başlıklı seminer ile devam edecek. Çocuk ve Genç Psikiyatristi Doç. Dr. Veysi Çeri’nin konuşmacı olarak katılacağı seminer, 11 Aralık Pazar günü saat 14.00’te Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlayacak.

İnsanların pandemi sürecinde özellikle psikolojik olarak birçok sıkıntı yaşadığını ve bu sıkıntıların kısa vadede çözümünün zor olduğunu belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Konyaaltı Belediyesi olarak vatandaşlarımızın, yaşadığı her türlü sıkıntıda yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Sağlık da bu konuların en başında geliyor. Özellikle gençlerimiz ve çocuklarımız olmak üzere, bütün vatandaşlarımız için etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Ücretsiz etkinliğimize herkesi davet ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konyaaltı’nda Pandeminin Etkileri Siliniyor
Konyaaltı’nda Pandeminin Etkileri Siliniyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!