ARSUZ BELEDİYE BAŞKANI GÜVEN, KARAAĞAÇ SAHİLİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ 

featured
service

ARSUZ BELEDİYE BAŞKANI GÜVEN, KARAAĞAÇ SAHİLİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ 

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, ‘Karaağaç Sahil Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’ projesi ikinci etap çalışmalarını yerinde inceleyerek, sona yaklaşan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye’nin Karaağaç Mahallesi’nde sahil kıyı şeridinin tamamını halkın kullanımına açmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu’ projesinin ikinci etap çalışmaları aralıksız devam ediyor. Başkan Güven de Belediye Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Meclis üyeleri ve Birim Müdürleri ile yaptığı incelemelerde çalışmaların sona geldiğini duyurdu.  

Yürüyüş yolunda yapımı tamamlanan çelik konstrüksiyon yaya köprüsünün mozaik taşlarla kaplanmasıyla önceden sazlıklarla kaplı olan dere yatağının estetik bir görünüme kavuştuğunu belirten Güven, “Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolumuzun büyük bir kısmını, yani planlanan kısmını neredeyse tamamladık. Yaklaşık iki kilometre uzunluğunda planladığımız ikinci etap çalışmalarının ardından üçüncü etap çalışmalarımız için de hazırlıklara başladık” dedi.

Özellikle gece yürüyüşleri için enerjisini güneşten alan aydınlatma direklerinin takıldığını, çöp bidonları ve oturma gruplarının büyük bir bölümünün yerleştirildiğini dile getiren Güven, sözlerini şöyle tamamladı:

“Vatandaşlarımızın aileleri ile güzel vakit geçirmeleri, istedikleri yerde denize girmeleri ve sahil kıyı şeridini kullanmaları, yürüyüş yapmaları açısında gerçekleştirilen bu projemizde amacımız yaza doğru planladığımız kısmın tamamlanması. Tabii ki ikinci etap çalışmaları bitince sona ermiş olmayacak. Üçüncü etap çalışmalarını da imkanlarımız doğrultusunda programlamaya çalışacağız. Arsuzumuz’da en güzel ve en iyi hizmetleri gerçekleştirmek adına çalışmalarımıza tüm ekiplerimizle, imkânlarımızı zorlayarak devam edeceğiz.”

Art’s Magazin  Yurt

ARSUZ BELEDİYE BAŞKANI GÜVEN, KARAAĞAÇ SAHİLİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!