DEFNE BELEDİYESİ’NİN ARMUTLU GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI

featured
service

DEFNE BELEDİYESİ’NİN ARMUTLU GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI

Defne Belediyesi, Armutlu Gençlik Kültür ve Sanat Evi’ni düzenlenen törenle hizmete açtı.

Belediye, ilçenin sosyal ve kültürel yönünü daha güçlü kılmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Armutlu Gençlik Kültür ve Sanat Evi yapılan törenle hizmete girdi. Açılış törenine Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel ile birlikte CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, CHP Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız, İYİ Parti Defne İlçe Başkanı Meriç Fatmaoğulları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve konuklar katıldı. 

Harbiye’deki Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nden bugüne kadar 3 bin kişinin ücretsiz bir şekilde faydalandığını dile getiren Başkan Güzel, açılış töreninde şöyle konuştu:

“Defne’miz her zaman kültürle, sanatla, bilimle iç içe olmuş bir yerdir. Biz de bu değerleri daha da ileri taşımak istiyoruz. Harbiye’deki merkezimizden bugüne kadar 3 bin vatandaşımız ücretsiz bir şekilde faydalandı. İnanıyorum ki Armutlu merkezimizden de nice Defneli vatandaşımız yararlanacak. Merkezimiz ilçemize, Defne Halkına hayırlı olsun.”

Armutlu Gençlik Kültür ve Sanat Evi’ne 15 günlük süre zarfında 600 kayıt başvurusu alındı. Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nden faydalanmak isteyen yurttaşlar kimlik fotokopisi ile birlikte Armutlu Mahallesi Akbaylar Sitesi’ndeki merkeze başvuruda bulunabilecek.

 

Art’s Magazin  Yurt

DEFNE BELEDİYESİ’NİN ARMUTLU GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!