Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

HATAY BÜYÜKŞEHİR’İN İSTİHDAM PROGRAMI İLK MEYVELERİNİ VERİYOR

featured
service

HATAY BÜYÜKŞEHİR’İN İSTİHDAM PROGRAMI İLK MEYVELERİNİ VERİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) ve Global Aviation Services Interior (GASI) arasında imzalanan iş birliği protokolü ile başlatılan istihdam programına başvuru yapanlardan ilk etapta başvurusu kabul edilen 300 kişinin Almanca ve İngilizce seviye tespit sınavları 4 Aralık’ta yapılacak.

HBB ve GASİ arasında 19 Eylül 2022 tarihinde imzalanan, havacılık sektöründe “yurt içi ve yurt dışı işe yerleştirme iş birliği protokolü” kapsamında İngilizce ve Almanca seviye tespit sınavları başlıyor.

2 BİN 605 KİŞİ ETAPLAR HALİNDE SINAVLARA ÇAĞRILACAK

GASİ, 6 bin 757 kişinin protokol kapsamında başvuruda bulunduğunu, 2 bin 605 kişinin işe alımlar için 2023 yılı boyunca etaplar şeklinde sınavlara çağrılacağını, standartlara uyum sağlamayan 4 bin 152 kişinin başvurularının kabul edilmediğini HBB’ye bildirdi.

GASİ, CV (özgeçmiş) değerlendirmeleri çerçevesinde ilk etapta 300 kişinin Almanca ve İngilizce seviye tespit sınavlarına çağrıldığını sınava çağrılan ilgili adaylara e-posta gönderildiğini belirtti.

Başvurusunun kabul edildiği e-postayı alan,  ancak ilk sınava çağrı e-postası almayan diğer adaylara 2023 yılı Ocak ayı içerisinde etaplar şeklinde e-posta gönderileceği duyuruldu.  

 

 

HATAY BÜYÜKŞEHİR’İN İSTİHDAM PROGRAMI İLK MEYVELERİNİ VERİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!