TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ AÇIKLADI: ENKAZ ALTINDA GAZETECİLER VAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ AÇIKLADI: ENKAZ ALTINDA GAZETECİLER VAR

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Hatay’da görev yapan Demirören Haber Ajansı çalışanı İzzettin Nazlı ve ailesinin de enkaz altında olduğunu, TGC’nin İskenderun Temsilcisi Akın Bodur’a da ulaşamadıklarını açıkladı. Bu konuda bilgi sahibi olan meslektaşların haber vermelerini bekleyen TGC, geçmiş olsun mesajı yayınladı.

TGC, deprem bölgesindeki illerde zor koşullarda görev yapan gazetecilere yönelik olarak yazılı açıklama yaptı. TGC açıklaması şöyle:

“Türkiye’deki en büyük afetlerden birini yaşıyoruz. Depremlerin etkilediği illerde yaşayan ve çok zor koşullarda çalışan meslektaşlarımıza ‘geçmiş olsun’ diyoruz. Yakınlarını kaybeden meslektaşlarımızın acısını paylaşıyoruz. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi olan Hatay’da görev yapan Demirören Haber Ajansı çalışanı İzzettin Nazlı ve ailesinin de enkaz altında olduğunu üzüntüyle öğrendik. TGC’nin İskenderun Temsilcisi Akın Bodur’a da hiçbir şekilde ulaşamadık. Bu konuda bilgi sahibi olan meslektaşlarımızın bize ulaşmasını bekliyoruz. Depremin etkilediği tüm illerde ve Hatay’da enkaz altında olan binlerce yurttaşımıza en kısa sürede ulaşılmasını ve sağlıklarına kavuşmalarını umut ediyoruz.”

 

Art’s Magazin  Gündem

TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ AÇIKLADI: ENKAZ ALTINDA GAZETECİLER VAR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!