Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’den Açıklamalar

featured
service

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’den Açıklamalar

Çebi’nin açıklamaları şöyle:

“Kulüplerin kendilerine ait varlıkları oluyor. Kulüpler tüzükleri doğrultusunda varlıklarıyla ilgili kararlar alabiliyor. Bizim de projelerimiz var. Beşiktaş’a ait varlıklar, tüzüğümüz gereği satılamaz. Biz bulunan varlıklarımızın üzerine yeni varlıklar eklemek amacıyla çalışmalara devam ediyoruz.

Hakemlerle ilgili görüşlerimde değişiklik yok. Hakemler yenilenmeli dedim. Bu konuda bir aksiyon alındı ama sonra vazgeçildi. Vazgeçmenin doğru olmadığını söyledim. Bu durum, eski hakemlerin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yeni hakemlerle yeni bir dünya yaratalım talebinde bulunmuştum. Bu talebim hala devam ediyor.

“TFF’nin ligden çekilen kulüplerle ilgili adaletsizliğe neden olan kararını gözden geçirmesi gerekir”

Beşiktaş JK olarak play-off talebimiz olmamıştır. Kendi kafanıza göre kural koyamazsınız. Bir karar adaletsizse adaletsizdir. Adaletsizlikten etkilenmesek bile adaletsizliğin yanında olmayız. TFF’nin almış olduğu kararı gözden geçirmesi lazım. Bunun tartışılması ve oylanması lazım. Yaptık gittiyle olmaz.

Gerginlik yaratmak amacıyla sürekli olarak bu konular şahsım üzerinden gündeme getiriliyor. Benim zamansız olarak adledilen açıklamamla ilgili gelinen durumda haklılığımız ortaya çıkmıştır. TFF ligden çekilme kararı alan kulüplerle ilgili karar almak üzere toplanmıştı. Bu işin sorumlusu, gereksiz zamanda gereksiz şekilde konuyu gündeme taşıyan TFF’dir. TFF, bu konuyla ilgili açıklamasını erteleyebilir, konuyu kulüplerle tartışabilirdi ama oldu bittiye getirdi. Zamanlama tartışmasına neden olan federasyondur.

“Beşiktaş’a zarar veren muhalif, Beşiktaşlı olamaz”

Benim yaptığım açıklama sonrası bu işten menfaatlenen rakiplerimiz sosyal medyada linç kampanyası başlattı. Beşiktaşlı muhalifler de Beşiktaş zarar görmüş, görmemiş aldırmadan onlara destek oldu. Ne yaparsanız yapın ben buradayım. Yaptıklarınız bana değil ama Beşiktaş’a zarar veriyor. Sırf muhaliflik olsun diye Beşiktaş’ın hakkını koruyan Başkanınıza destek olmamak, Beşiktaş’a zarar verecek tutumda olmak doğru değildir. Seçim döneminde buraya gelmeyenlerin şimdi şoförleriyle taraftarları kandırarak haksız yere tezahürat yaptırmaları Beşiktaş’a zarar vermekten öteye gitmez. Beşiktaş’a zarar veren muhalif, Beşiktaşlı olamaz. Beni yıpratmak adına Beşiktaş’ı yıpratıyorsanız Beşiktaşlı değilsiniz. Beni sosyal medyada eleştiren değerli insanlar da var. Şimdi o insanların “Evet biz o gün yanlış yaptık” demeleri bunu gösteriyor. Bana muhalif olabilirsiniz ama Beşiktaş’a muhalif olmayın ve rakiplerin ekmeklerine yağ sürmeyin.

“Beşiktaş Başkanlığından daha büyük bir onur düşünemiyorum”

Beşiktaş Başkanlığından daha büyük bir onur düşünemiyorum. Görevime devam edeceğim. Herkesi birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Beşiktaş mücadelemizde birlik olalım. Birbirimize karşı hakareti ve saygısızlığı bırakalım. Her cuma, 15.00-17.00 saatleri arasında görüşlerini ifade etmek isteyenlere vakit ayıracağım. Sosyal medyada eleştiride bulunacak olanlar isimleriyle eleştirilerini yapsınlar. Yalanla iftirayla muhalefet yapılmaz.

“Haklı olan çok konuşmaz”

Onur Bulut transferi için bizim için gayet normal ve etik olarak uygun bir transferdir. Kayserispor yöneticileri haklı olduklarını düşünüyorlarsa gidecekleri yer bellidir. Gevezelik etmelerini, Beşiktaş’ı küçük düşürmeye çalışan ifadelerde bulunmalarını doğru bulmuyorum, kendilerine çekidüzen versinler. Hakkınız hukukunuz varsa adalet orada. Bir futbolcu giderayak 1 milyon avro kazandırıyorsa ona saygı duymamız gerekiyor. Bir futbolcuya kumpas kurmak yakışır bir iş değildir. Emekçi bir futbolcunun hakkını hukukuna yanlış yöntemlerle tecavüz etmek ahlaki değildir. Hak ararken gereksiz yere yorumda bulunmayacaksınız. Haklı olan çok konuşmaz.

Ara transferde takıma dahil olan oyuncuların nokta atışı olduğunu düşünüyorum. İnşallah faydalarını göreceğiz. Son maçta ortaya konan oyun, gelecekte başarılı olacağımızın göstergesi olmuştur.”

Güncel HaberlerSon Dakika Spor

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’den Açıklamalar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!