Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Fenerbahçe Alagöz Holding - Sopron Basket maçı biletlerinin satışı başlıyor

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın 14 Mart Salı günü 19.00’da Sopron Basket ile Metro Enerji Spor Salonu’nda oynayacağı EuroLeague Women çeyrek final ilk maçı biletleri 8 Mart Çarşamba günü 15.00’te www.passo.com.tr üzerinden ...

featured
service

Fenerbahçe Alagöz Holding – Sopron Basket maçı biletlerinin satışı başlıyor

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın 14 Mart Salı günü 19.00’da Sopron Basket ile Metro Enerji Spor Salonu’nda oynayacağı EuroLeague Women çeyrek final ilk maçı biletleri 8 Mart Çarşamba günü 15.00’te www.passo.com.tr üzerinden satışa açılacaktır.

Sopron Basket maçının bilet fiyatları şu şekildedir:
1. Sıra: 550 TL
2. Sıra: 450 TL
Tribün: 65 TL

Önemli hatırlatmalar:
Fenerbahçe Alagöz Holding’in EuroLeague Women maçlarının biletleri yalnızca PASSO aracılığıyla satılmaktadır. Farklı platformlarda satışa açılan maç biletlerine itibar edilmemesi önemle rica olunur. Basketbol karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında PASSOLİG kart zorunluluğu bulunmamaktadır.

Taraftarlarımız, www.passo.com.tr üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya var olan üyelik ile web sayfasına giriş yaparak bilet alımı gerçekleştirebilirler.

Bilet satışları, passo.com.tr adresinin yanı sıra, 14 Mart Çarşamba günü (maç günü) Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden de yapılacaktır.

Fenerbahçe Alagöz Holding – Sopron Basket maçı biletlerinin satışı başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!