Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Fenerbahçe Beko - Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı hakkında bilgilendirme

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve bölgedeki birçok şehri etkileyerek hepimizi derin bir yasa boğan depremler sebebi ile ülkemizde yapılacak ulusal ve uluslararası tüm spor müsabakaları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan ...

featured
service

Fenerbahçe Beko – Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı hakkında bilgilendirme

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgedeki birçok kenti etkileyerek hepimizi derin bir yasa boğan zelzeleler sebebi ile ülkemizde yapılacak ulusal ve memleketler arası tüm spor karşılaşmaları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmeyle ikinci bir talimata kadar ertelenmiştir.

Bu karar sonrasında Türkiye Basketbol Federasyonu yetkililerince, Fenerbahçe Beko’nun 12 Şubat Pazar günü 18.00’da Ülker Spor ve Aktiflik Salonu’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor ile oynaması gereken Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi 2022-23 dönemi müsabakası ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Gayretin taraftarlarımız tarafından satın alınan biletlerine ait bilgilendirme Kulübümüz tarafından ilerleyen devirde yapılacaktır.

Bu vesile ile bir sefer daha bölgede yaşanan sarsıntılarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

Fenerbahçe Beko – Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı hakkında bilgilendirme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!