ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ 384 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

featured
service

ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ 384 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

Çerkezköy Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi ve Tekirdağ Doğa Koleji iş birliğiyle, Veliköy Ağaçlandırma Alanı’nda fidan dikim etkinliği düzenlendi.

Fidan dikim etkinliğine; Belediye Başkan Vekili Erdal Zengin, Belediye Başkan Yardımcıları Nedim Yılancı ve Enver Bayram, NKÜ Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Can Burak Özkal, TEMA Vakfı Çorlu Temsilcisi Ahmet Cömert, Tekirdağ Doğa Koleji öğretmen ve öğrencileri ile Çerkezköy Belediyesi çalışanları katıldı.

Etkinlik öncesi konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Zengin, “Namık Kemal Üniversitesi ve Tekirdağ Doğa Koleji iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz fidan dikim etkinliğine hoş geldiniz. Bugün burada TEMA temsilcileri ve minik öğrencilerimiz ile birlikte 384 adet fidanı toprakla buluşturuyoruz. Daha yeşil, daha yaşanılabilir bir Çerkezköy için çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bugün burada bizlerle birlikte bu etkinliğe katılan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Etkinlikte konuşan TEMA Vakfı Çorlu Temsilcisi Ahmet Cömert ise “Bugün burada dikilecek olan fidanların ismi çam fıstığıdır yani fıstık çamı. Bu ağaçlar fıstıkları şu anda piyasada en pahalı olan fıstık türünün ağaçlarıdır. TEMA’ya üye olmak bir ayrıcalık. Ben hem sizlere, hem de sizleri buraya getiren öğretmenlerinize TEMA Vakfı adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ 384 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!