Teknofest Ne Zaman, Nerede?

Teknofest Ne Zaman, Nerede?
Teknofest Ne Zaman, Nerede?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknofest Ne Zaman, Nerede?

Art’s Magazin’i Google News’te Takip Edin


 

Teknofest Ne Zaman, Nerede?

 

Türkiye’de düzenlenen havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivali, 21 Eylül – 26 Eylül tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek. Giriş ücreti talep edilmiyor, ziyaret ücretsiz olup herkese açık yapılıyor.

Havacılık, Uzay ve Teknoloji alanlarında düzenlenen gösteriler, yarışmalar, aktiviteler ve seminerlerin düzenlendiği Festival, ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Dünyanın en büyük ikinci havacılık festivali olan Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde on binlerce kişi teknoloji alanında yarışacak ve son teknoloji ürünlerini tanıtacak.

ZİYARETÇİ KAYIT EKRANI

NE ZAMAN, NEREDE?

21 Eylül ile 26 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek. Teknofest 09.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

GİRİŞ ÜCRETİ VAR MI?

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler, aktiviteler ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi’ni ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

NASIL GİDİLİR?

Ulaşımda metrolar bakım nedeniyle festival alanına kadar gelmezken, etkinlik alanına ring seferleri düzenleniyor. Şirinevler Metro İstasyonu, Kuleli Metrobüs İstasyonu, Yeşilyurt Tren İstasyonu’ndan 6 gün boyunca gün boyu ring seferleri hareket edecek.

GİRİŞ KAYDI ZORUNLU MU?

Festivali ziyaret etmek isteyenlerin web sitesi üzerinden online kayıt yaptırması ve kayıt sırasında HES Kodu ile birlikte istenen bilgileri girmeleri gerekiyor.

Kovid-19 aşısı olmamış ve/veya tek doz aşı olmuş kişilerden ise alana giriş yapmadan önceki son 48 saatte yapılmış, negatif sonuçlu PCR testi istenecek. Art’s Magazin

Teknofest Ne Zaman, Nerede?


Teknofest Ne Zaman, Nerede? | Art’s Magazin | Magazin
Teknofest Ne Zaman, Nerede?

Teknofest Ne Zaman, Nerede?

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!